O nás

handicap-fitness

Něco málo o nás

Jaké je naše poslání?

Posláním naší společnosti Handicap fitness s.r.o., je otevřít ve větších městech ČR sportovní nebo fitness tělocvičny pro handicapované lidi všech věkových kategorií, jak pro děti, tak i dospělé

Věděli jste, že naše republika má cca 10,65 mil. obyvatel a z toho žije 1,1 mil. obyvatel s handicapem?

Když cvičíte na invalidním vozíku, může být obzvlášť obtížné najít přístupnou posilovnu, která má vybavení a tým profesionálů, který vyhovuje vašim individuálním potřebám.

  • Bezbariérový přístup je samozřejmostí - včetně sociálních zařízení a šaten
  • Speciálními posilovacími stroji určené pro hendikepované osoby
  • K dispozici jsou vyškolení profesionální trenéři
  • Najdete u nás místo kde se můžete seznámit s ostatními a velmi zajímavými lidmi.

PROČ NÁS VYBRAT

NEVZDÁVEJTE SE

Věříme, že každý by měl mít příležitost užívat si zdraví a zdravého životního stylu. Pomůžeme Vám vytyčit si a dosáhnout osobních zdravotních cílů.

Tělo & mysl

Budete-li se cítit skvěle fyzicky, budete se cítit skvěle i duševně.

Zdravý život

Znašich tréninků si vybere každý – od jednodušších civků až po náročné

Strategoe

Zlepšete sílu svého těla. Připojte se k našemu tělocvičnému tréninku.

Cvičení

Naši osobní trenéři vám pomohou najít perfektní trénink.
550

Klientů

9

Trenérů

43

Strojů

3

Pobočky

Náš silný tým

NAŠI TRENÉŘI

Trénujte s nejlepšími odborníky v oblasti kulturistiky. Vaše výsledky budou mluvit za nás. Vyzkoušejte nejnovější cvičební trendy, inovativní a speciální tréninkové plány.

handicap-fitness_2

Něco málo o nás

Jaké je naše poslání?

Naše centra jsou vybaveny speciálními posilovacími stroji, které jsou určeny právě pro osoby na invalidním vozíku.  Tyto stroje může používat jak zdravý člověk a po jednoduché úpravě (vozíčkář po vysunutí kolíčku odsune sedačku na stranu, aby získal místo na svůj invalidní vozík. Po najetí s vozíčkem na stanoviště vozíček zabrzdí a může cvičit stejně jako zdravý člověk). Stroje si můžete prohlédnout v naší galerii.U nás jsou k dispozici také trenéři, kteří Vám poskytnou poradenství ve všech směrech.

Naše centra musí splňovat všechny požadavky pro osoby handicapované, obzvlášť pro lidi upoutané na invalidním vozíku. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, všechny dveře jsou široké minimálně 90 cm. Pohyb mezi stroji v tělocvičně jsou maximálně široké pro neomezený pohyb vícero vozíčkářů, i dva vozíčkáři se bez problému vyhnou na vozíčku v uličce, přistup ke všem potřebným příslušenstvím jako je recepce či bar, WC, sprchy a další je taktéž bezbariérově přístupný.

V našich centrech můžete posilovat, hubnout, provádět jen kardio cvičení, absolvovat fyzioterapeutické cvičení, zúčastnit se různých skupinových cvičení bez rozdílu věku a pohlaví.

A to nejdůležitější nakonec: Naši zakladatelé této společnosti investovali čas a úsilí, aby dali dohromady zařízení a programy, které každému, kdo má invalidní vozík, umožnil pravidelně cvičit. Zařízení speciálně určená nejen pro uživatele invalidního vozíku pomáhají odstraňovat osobní a sociální překážky, aby se mohli volně účastnit fyzických aktivit. A nejen to! Naše zařízení funguje i jako možnost se seznámit s ostatními a velmi zajímavými lidmi.

Naše motto: NO STRESS, BENCH PRESS

Pojď a přidej se k nám!